+6 oy
Nedir ne değildir?
1 haftada 5 kilo verme diyeti nasıl yapılır? Tavsiyeleriniz nelerdir, neler tüketilmelidir, hızlı kilo vermenin herhangi bir zararı olur mu? Tecrübesi olanlarlar yazarsa harika olur.

4 Cevap

0 oy
Zararlı kesinlikle hiç tavsiye etmem bunu. Bunun yerine öğünlerini ve yiyecek miktarını ve yağları azaltarak sporla zayıflama yoluna gitmelisin.
0 oy
Bir haftada bu kadar kilo vermek pek doğru durmuyor zararları olabilir , vücut beklemediği bir şekilde şok etkisi yaratacak bir sürece girdiğinde farklı tepkiler verebilir örnekleri mevcut
Öğünler arasına ara öğünler ekleyip yediklerine dikkat eder , ekmeği ve paket ürünleri hayatından cikartabilirsen hızlı değil ama belirli bir sürede düzenli şekilde kilo vereceğini sanıyorum
0 oy
Ömrünün tamamını diyetle geçiren bir şişko olarak sana sesleniyorum arkadaşım. Sakın yapma 1 haftada verdiğin o 5 kiloyu 2 günde laps diye geri alıyorsun. Eğer kilo vermeye çok ihtiyacın varsa eğer bu 5 kiloyu 1 aya yayarak yaparsan senin için daha sağlıklı olur. Genel de diyetler hep standart olur ama her ihtimale karşı bunu bir doktor kontrolünde yapmanı tavsiye ederim. ;)
Gerçi başlığı açtığın tarihi yeni fark ettiğime göre sen bu 2 ayda üç defa falan 5 kilo alıp 5 kilo vermişsindir :D
0 oy
Kiloyu vermek sıkıntı değil de eski yaşantıma geri dönünce yukarı fırlayan dolar kuru gibi gene aynı yere geliyor. Önemli olan kalıcı müdahale. Yaşam tarzı değişikliği. Geçici yapılan işler rahatlama sağlasa da bir süre sonra aynı duruma geri dönersiniz. Ama hem hasarlı hücrelerim tamir olsun hem vücut kendini yenilesin diyorsanız water fasting denilen su orucu 36 saatlik veya 72 saatlik olarak uygulanabilir.

Bunlara da göz atabilirsin

+1 oy
74 gösterim
+1 oy
47 gösterim
+4 oy
96 gösterim
...