Arvenah Kullanım Şartları

Arvenah'ta soru sormak ve içerik paylaşmakta herkes özgürdür, fakat belli anahatlar ve istisnalar bunun dışına çıkabilir. Arvenah'ı kullananlar ayrıca Gizlilik politikasını'da kabul etmiş sayılır.

Arvenah, daha iyi hizmet vermek adına çerez verileri toplayabilir ve bunları kullanabilir.

Kişisel veriler saklı tutulmakta olup kesinlikle paylaşılması söz konusu değildir.

Yasaklı içerikler:

Pornografik içeriklerin paylaşılması,yayılması tamamen yasaklanmıştır. Söz konusu durumda içerik ivedilikle kaldırılır. Kullanıcının bunu tekrarlaması halinde hesabı askıya alınır.

Her türlü şiddet öğesi içeren materyalin paylaşılması ve yayılması yasaklanmıştır.Söz konusu durumda içerik ivedilikle kaldırılır. Kullanıcının bunu tekrarlaması halinde hesabı askıya alınır.

Her türlü istismar(çocuk istismarı, dini istismar, hakaret, siber zorbalık) konusu materyal yasaklanmıştır.Söz konusu durumda içerik ivedilikle kaldırılır. Kullanıcının bunu tekrarlaması halinde hesabı askıya alınır.

Sahte reklamlar ve tıklama tuzakları(clickbait), spam oluşturma, yanlış yönlendirme'ye çalışmak tamamen yasaklanmıştır.

Telif Hakları:

Paylaşılması ve çoğaltılması yasak olan veya izinsiz olan üçüncü taraf içeriklerin paylaşımı yasaktır, kullanıcılar tarafından yapılan yayınlarda ve paylaşımlarda Arvenah sorumlu değildir. Varolan izinsiz materyallerin tespiti halinde kaldırılacaktır.

Hak sahiplerinin doğrudan talebi doğrultusunda da içerik derhal kaldırılır.

...