+6 oy
Biyografi
Bir çok Türk takımının teknik direktörlüğünü yapan Abdullah Avcı eski bir futbolcudur. 56 yaşındadır ve halihazır teknik direktörlüğe devam etmektedir. Abdullah Avcı, pro-lisans sahibi bir teknik adamdır.

1 cevap

0 oy

Eski futbolcu ve şimdi ise teknik direktörlük yapan Abdullah Avcı, en son Beşiktaş'ın hocalığını yapmaktaydı. 6 mart 2020 itibariyle Abdullah Avcı'nın fenerbahçe'de teknik direktörlüğüyle ilgili ortaya iddialar atılmıştır fakat fenerbahçe kanadından an itibariyle açıklık getirilmiştir:

Açıklama şu şekilde;

Futbol A Takımımızın, 7 Mart Cumartesi günü sahamızda Yukatel Denizlispor ile oynayacağı Cemil Usta Sezonu 25. hafta müsabakasında, Takımımızın başında antrenörümüz Zeki Murat Göle görev alacaktır. Kendisine bu görevinde camiamızın tecrübeli isimleri destek sağlayacaktır.

Öte yandan kamuoyunda teknik direktörlük konusunda Sayın Abdullah Avcı ile görüştüğümüz ve/veya anlaştığımız yönündeki iddialar tamamen gerçek dışıdır.

Başkanımızın veya herhangi bir yöneticimizin, Sayın Avcı ile iddia edildiği üzere ne 2 hafta önce ne de bugünlerde bir teması olmuştur.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Bunlara da göz atabilirsin

+2 oy
459 gösterim
4 Nisan 2020 Biyografi Münir yazdı
+1 oy
61 gösterim
3 Nisan 2020 Biyografi Münir yazdı
+3 oy
226 gösterim
+2 oy
30 gösterim
+5 oy
40 gösterim
...