0 oy

5 Cevap

+2 oy
İlkokuldaydım. Derse geç kaldığım için koşturuyordum. Okulun bahçesindeki mazgalın kapağı sıkıntılıymış, içine düştüm. Allah'tan yağmur suyu falan birikmemişti. Sadece öğrencilerin attığı cips paketleri, kola kutuları gibi şeyler vardı. Herkes derse girdiği için teneffüse kadar beni çıkarmalarını bekledim. Bir buçuk adam boyunda falandı. Sonra bağırmalarım sonucu nöbetçi öğretmen beni fark edip birkaç kişiyi çağırdı. Önce onu tutarak aşağı indirdiler. Sonra o beni kucaklayıp yukarı verdi. Sonra da tutup onu çektiler.
+1 oy
Orta okuldayken Okulun bahçesi çökmüştü, sonra çöken yerde depo gibi bir yer çıkmıştı ortaya.
Kızın biri orada birini gördüm deyip dili tutulmuştu, kızcağız "öö öö" diye ortalıkta dolanıyordu, o "öö öö" dedikçe bizde göz yaşlarımızla " annne" diye eşlik ediyorduk
+1 oy
okulda yangın çıktı sanmıştık (yalnızca bizim sınıf öyle sanıyordu) ve sınıftan ilk kaçan hoca(!) olmuştu
+1 oy
(bkz: Mezun olmam rezaleti)
0 oy
herkes olmuştur arkadasını koridorda kavalama :) bir gün arkadaşı kovalarken sınıf kapısı kapadı bende kapıya tekme atıp açıcam derken kapının arkasında hoca varken bir tekme attım ayagım kapıda kaldı hoca yere serildi :) bende korku ile birlikte gülme krizine girdim :) sonum disiplin kurulu oldu bide üstüne sınıf kapısı yeniledim :)

Bunlara da göz atabilirsin

+3 oy
103 gösterim
0 oy
43 gösterim
8 Ağustos 2020 sed yazdı
0 oy
136 gösterim
...