+2 oy
Hayata dair
zaman zaman kendimde de fark ettiğim ve beni çok zorlayan bir durum. sevgimi göstermek, belli etmek istiyorum ama bir engel var içimde.

7 Cevap

+3 oy
Eskiden çocuk sevmeyi özellikle beceremiyor idim. O kadar eğreti, yapmacık oluyordu ki kendim bile fark ediyordum. Minnoş bir kız yeğenim olunca yavaş yavaş çocuk sevmeyi öğrenmeye başladım. En azından bu da bir adımdır.
+3 oy
Hayatımın en büyük sorunu ve bu sorunu yalnızca karşı cinste değil atıyorum anne ve babama da sevgimi gösteremiyorum herkes de aynı şeyi yaşıyorum
tam da bu hisler içindeyken açtığım bir başlıktı ALYA Haz.
sebebini bilmiyorum ama bunu okumak rahatlattı.
Olur öyle genelde
+2 oy
sevgiyi göstermenin kişiye özgü şekilleri vardır. herkes gibi sık sık dile getirilmese de küçük ayrıntılarda kendini fark ettirir. çok da kıymetlidir.
+1 oy
Engel yok dostum endişedir o endişenden kurtulmak istiyosan endişe ettiğin şeyin tersini düşün mesela birine sevgini belli etmek istiyorsun ama bi taraflarının kalkıcagını dusunuyorsun yada senden uzaklasıcagını kalkmıcagını dusun ve sana daha yakın olucagını dusun sonra git ve gerekeni yap göster korkundan ve endişenden kurtulmanın tek yolu onu olması gerektiği yani istediğin gibi hayal etmendir çünkü korku yoktur o bır dusuncedır endıse yoktur oda bir dusuncedır dusunce ise senin hayatındır iyi düşüncede ısrarcı ol hayat sana iyi olanı vericek onune sericek sen allah tarafından yaratılan sevgılı kullardansın ve hiçbir şey sana karşı değil güç içinde sonsuz güce allaha inan yapman gerekeni soylıcek sana içindeki guc unutma allah sıze sah damarınızdan daha yakınım der onunla içindeki ses o sen şizofren degılsın sen hep içindeki ses ile konusursun sorarsın iyi olanı dusunerek sor o sana senın ıcın ıyı olan cevapları vericek sevgili kardeşim dua gibi düşün her an dua gibi sen iyi birisin ve sevgini belli etmek istiyorsun yap hakeden iyi gorur haketmeyeni zaten sen gorursun ve yine gerekeni sen yaparsın içindeki güce kulak ver
+1 oy
Dünyanın en naif duygularından biridir. Kötüdür, çok kötüdür belki ama karşıdakinin hiç haberi olmaz onu ne kadar sevdiğinizden sanki duygularını ifade edince güçsüz görünecekmissin hissi verir ama sen içten içe sadece seversin.
+1 oy
Üstünü gece sen uyurken örten baba. Anneye yapılan haksızlık içerden gidip sarılayım hissi. Babamı kaybedince anneme duygularımı gösterir oldum. Gün ortasında arayıp anne seni çok seviyorum diyorum.
+1 oy
(bkz: Sevgiliye devrem diye seslenmek)

Bunlara da göz atabilirsin

+1 oy
72 gösterim
+3 oy
88 gösterim
17 Mayıs 2020 Hayata dair Ayti yazdı
+5 oy
142 gösterim
+3 oy
33 gösterim
...