+2 oy
Absürt konular
Yoktur öyle birşey. Bir zamanlar romanın antik kentlerinde dolaştığı varsayılan erkektir o.

6 Cevap

+1 oy
Değildir net.
+1 oy
Tehditle romantik olabiliyorlar :))
Adana'da kanun bu sanırm
Tecrubeyle sabit :))
+1 oy
Romantik değiliz .

Lakin kişisine göre her zaman olmasa da romantik olduğumuz doğrudur .

Bizler erkekler olarak on/off tuşuna sahibiz normal mod ve öküz modu bizden çok fazla beklentiye girmeyin , tamam elimizden geldiği kadar size ayak uydurmaya çalışırız ama kadınlar kadar ince düşünmek ayrıntılı bakmak derinine inmek sizlerin işi
Biz size iyi bir eş koca arkadaş sevgili olabiliriz ama bizde eksik gördüğünüz bişey olduğunda da bunu haykira haykira değil güzellikle anlatın kadınlarında en büyük eksiği karşısındaki erkekte açık bulmussa bunu neden yüksek perdeden konuşarak anlatır normal konuşurken de anlarız biz sizi canım , bı düşünün gözünüzün önüne o kız gelecek yüksek perdeden konuşması karşınızda ki çocukta bir ana evladı hanımlar evet eksiklerimiz var ama emin olun sizleri seviyoruz ve farkındayız siz kadınlar olmasanız bu dünya yaşanacak katlanacak yer olmaz iyi ki varsınız ve güzel dokunuşlariniz iyi ki  varlar hayatlara mekanlara dünya ya saygılarımla .
+1 oy
Sadece erkeklere has olan bir durum değil romantik olmak ya da olmamak. Ne erkekler var çok romantik olan, ne kadınlar var romantik olmayan. Bir de romantizmden ne anladığımızla da ilgili bir durumdur diye düşünüyorum.
0 oy
İçi boş romantiklik diye birşey de var.Çiçek böcek mum bunlar güzel şeyler. :dSeni seviyorum ise romantiklik, seni düşünmesi zor gününde yanında olması daha önemli..
0 oy
Romantizmden de herkesin anladığı ayrı o yüzden göreceli bir durum. Kimi elde çiçek olmasını romatik bulur, kimi pahalı hediyeyi. Kimi bir şarkının ortama olan etkisinde olan bir kaç sözü, kimi şarkı-şiir yazılmasını.
Erkek de kadın da özünde ilgi ve samimiyet bekler, sadece ona ait zaman ayrılmasını.
Bu samimiyeti ve değeri hissedemeyenin, anlamak adına ortaya attığı kavram gibi benim gözümde romantizm. Paylasilan an ve duygu önemli, kadını-erkegi olmadığı gibi ölçütü de yok bence.

Bunlara da göz atabilirsin

+5 oy
64 gösterim
3 Şubat 2020 Felsefe Esra yazdı
+2 oy
143 gösterim
+3 oy
122 gösterim
1 Haziran 2020 Ayti yazdı
+2 oy
171 gösterim
...