+5 oy
Absürt konular
Hemen hemen herkes tarafından kabul göreceğini düşündüğüm durumdur, acayip keyif vermektedir aşırı tuhaf bir şekilde. Hatta bu konuda işi ileri boyuta taşıyıp başkalarının sivilcelerini de sıkmaya hevesli bir insan türü de mevcuttur. Bazen insan resmen sivilceyi sıkmadan yerinde duramaz ne pahasına olursa olsun sıkar ya işte, inkar etmemek lazım çoğu zaman suratımız bu yüzden iz dolu
Youtube üzerinde bile binlerce sivilce sıkma videosu var hemde milyonlarca izlenen. İğrene iğrene zevk alarak izlemek tam biz homosapienslere göre gerçekten.

3 Cevap

+3 oy
Lise zamanlarımdı. Suratım mayın tarlası. Arkadaşlarım elma yanak diye dalga geçiyor. Baya bilendim ama. Gittim doktora özelde. Dedim durum bu. O zaman kesin çözüm roaccutane dedi. Her ay kan vermek suratının yara olmadı cabası. Dedim kabul. Yedi ay çekecez artık. İlacın özelliği ikinci aydan sonra içte biriken tüm cerahati surata püskürtüyor.  Doktor dedi sakın sıkma iyice biriksin ellersen iz kalır. Bir gün iki gün sabrettim. İyice şişti sivilceler. Nasıl ağrı yapıyor ama sıkmak istiyorum. En son dedim ne olacaksa olsun geçtim aynanın karşısına nasıl sıkıyorum ama. Aynaya patlayan patlayana. Yemin ediyorum orgazm hissi yaşadım. Böyle bir zevk yok. Üstüne de mikrop kapmasın diye bastım kolonyayı. Sonrası rahatlamış vaziyette temiz bir uyku.
+1 oy
Bizim genlerimizde patlatmayı sevmek var bence patlayan herşeyi seviyoruz
+1 oy
İçsel bir dürtü bu yapacak bir şey yok, sıkmaya devam.

Bunlara da göz atabilirsin

+3 oy
30 gösterim
+1 oy
51 gösterim
+3 oy
54 gösterim
+2 oy
206 gösterim
...