+9 oy
bazen çıldırtıyo iyisinden , en basiti arvenahın app i android de var ios ta yok . Bir olur iki olur , sürekli sürekli olunca kanser ediyo . Hayır bir şey indireceksin ios ta 2 kat depolama alanı gerektiriyor vs vs ... aynı durum tersi için de geçerli tabi . sadece benim mi sinirimi bozuyor ya ?

6 Cevap

+6 oy
IOS mu var derdin var. Her uygulama bulunmuyor çünkü geliştiricilerin işini zorlaştırıyorlar ve gereksiz fazla bi rakama ücrete tabi tutuyorlar. Ayrıca uygulama geliştirenler tak diye uygulama ekleyemiyor bir ton gereklilik var. Ayrıca IOS geliştirici Android geliştiricilere göre daha az. Android açık kaynaklı ve Google play'e uygulama yüklemek daha kolay. Bu yüzden bazen herkesin kullandığı uygulamayı indirelim dediğimizde olmadığını görüyoruz.
+5 oy
Bilgisayardan telefona ya da telefondan bilgisayara aktarma yaparken bile insanı kanser eder IOS. Android'te pratik bir şekilde halledebileceğin her şey için IOS'ta ekstra zaman, ekstra enerji, ekstra para harcaman gerekir. Buna karşın IOS işletim sistemi Android'e göre çok daha hızlıdır, IOS'tan Android'e geçmek attan inip eşeğe binmek gibidir bu bağlamda. Ne zaman IOS kullansam Andorid'i, ne zaman Android kullansam IOS'u özlerim. Böyle de paradaksol durumlara sokar.
+3 oy
Bu duruma baya bir gülüyorum çünkü androidliyim sşkskalskala
+2 oy
Siz naptınız şikayet hattı felan mı oluşturdunuz, olaya bakın"Google ve Apple, Corona virüse karşı birlikte çalışma kararı aldılar.

Halk sağlığının korunması için birlikte Coronavirüs bulaşan kişilerle, geçmişte temas kuranları tespit edebilecek bir uygulama üretecekler."
işte bunlar hep benim sayemde :p
Melis reis yine yapıyor :d
+2 oy
Android daha avantajlı bu konuda. Android açık lisans kaynaklı olduğu için kendine geliştirici bulmakta zorlanmıyor, fakat İOS'da bu sözkonusu bile değil. Ayrıca Play Store'da olmayan uygulamaları başka Android marketlerde bulabilirsiniz
0 oy
Android candır.

Bunlara da göz atabilirsin

+1 oy
43 gösterim
0 oy
115 gösterim
+1 oy
64 gösterim
+2 oy
65 gösterim
+3 oy
129 gösterim
...