+6 oy
Televizyon Dizileri
düzenledi
Sizce izlenecek bir dizi mi?

16 Cevap

+6 oy
Diziyi izleyen koyu devlet/otorite/düzen savunucuları bile birinci sezon sonunda devletin karşısında azılı hırsızlar İçin dua eder hale geliyorsa başarılıdır, izlenmelidir. Tabii mümkünse benim gibi bir gecede bir sezon değilde yavaş yavaş izlemeli...
+6 oy
1.sezon efsaneee...diger sezonlar devam etsin diye çekilmiş...1.sezonda bırakılmalıydı 
+5 oy
Keyif verecek bir dizi ve karakterler olumlu anlamda şaşırtıcı. Bir dizide aranan özelliklere göre değişir ama bence izlenecek bir dizi.
+3 oy
1. Sezonda bıraksa efsane olarak anılacak ancak devam eden sezonlarında zorla devam ettirilmiş hissi verse de keyifli bir dizi. İzlenir.
+3 oy
İlk 3 sezonu izle yeter. Son sezon tamamen popüler kültüre hizmet amacıyla çekilmiş. Hatta 2 sezon bile keyif almak için yeterli. Gerisi INSTAGRAM ile sözleşmeli sezonlar gibi. 
+3 oy
Ahlak bekçisi falan değilim ama dizide ki aşırı cinsellik benim miğdemi bulandırdı açıkçası. Sinemayla çok haşır neşir bir insanım ama inanın şok oldum. Hiçte abartıldığı kadar güzel bir dizi de değil. Sanat değeri yok. Ben popüler kültürde sürekli övüldüğü için izledim.Keşke izlemeseydim.
+3 oy
İsmini yeni öğrendiğim dijital platform dizisidir başlamak ile başlamamak araındayım ama karantinanın ne zaman biteceği belli değil o yüzden kara günler için saklıyorum
+3 oy
 İnsanlar her şeyi abartmayı çol sevseler bile yine de keyifle izlenebilecek bir dizi. Şahsen kurgusundan öte karalterleri bağımlılık yapıyor. Bir karakterin ölümğnğn ardından gğn boyu ağladığımı hatırlıyorum. 
+3 oy
Maskeli beşler ırak değil ama, izletiyor kendini.

(bkz: Amatör eğlendirir)
+2 oy
ilk 2 sezon harbi iyice , yapmışlar yani . Sonraki sezonları baktılar dizi tuttu , sadece devam ettirmek için yazdıklarını düşünüyorum , abartıldığı kadar yok ama izlenebilir  bence . Yani dizi arıyorsan diger aptal saptal diziler yerine  izlersin , keyifli  :d 
+1 oy
bence güzel bir dizi artı sürükleyici.
+1 oy
Bundan 5 gün önce bu diziye karşı ön yargılıydım ve izlemek istemiyordum. Sonra bir anda kendimi diziyi izlerken buldum ve 3 gün içerisinde 4 sezonda bitmişti ama 4. sezonu hiç beğenmedim.
+1 oy
Kötü bir dizi, bakkalı soyamaz o tipler.
0 oy
2 sezon şık. Gerisi tırı vırı
0 oy
4. Sezonda soygunu bitirselerdi dünyanın en iyi dizisi diyebileceğim dizi olurdu.

Bunlara da göz atabilirsin

+3 oy
63 gösterim
+1 oy
85 gösterim
0 oy
21 gösterim
1 Mart 2020 Spor redB yazdı
+1 oy
28 gösterim
...