+1 oy
Bilim
düzenledi
Ve 2020'nin sürprizleri bitmiyordu! NASA açıkladı: 2020 tüm zamanların en sıcak yılı olabilir Ulusal Okyanus ve Atmosfer Dairesinden (NOAA) yapılan açıklamada ise bu ihtimalin yüzde 75 olduğu bilgisinin altı çizildi. 2020'nin en sıcak yıl olmasa bile şimdiye kadar görülmüş en sıcak 5 yıldan biri olmasına ise kesin gözüyle bakılıyor. Zira uzmanlar 2020’nin en sıcak 5 yıldan biri olma ihtimalini yüzde 99 olarak hesapladı.

Düzenleme: Maalesef gerçekleşti arkadaşlar.Daha da artmaz umarım.Yoksa geleceğin olası tehditleri susuzluk,kuraklık ve kıtlık olacak.

5 Cevap

+1 oy
Vallahi duyduğumda hiç şaşırmadım. Böylesine kötü bir yılda bunu habere inanırım, olabilir.
+1 oy

yeniden gösterime açtı
Bu başlığa birazcık dudak bükerek baktım dersem, kızmayın bana. Mayıs ayına girmek üzereyiz ve hava tahminlerine baktıkça, tahminimce haziran ayını görene kadar, mart ayının kazma küreği, kolay kolay eksilmeyecek başımızdan.
+1 oy
Bu sene için söylenecek pek bir söz yok aslında şayet negatif biseyler olmazsa o gün çok şaşırırım , ben gerçekten uzaylı istilası da bekliyorum bakalım hayırlısı eksik bişey kalsın istemem ...
+1 oy
Sırat köprüsü gibi yıl
0 oy
Mahalli meteoroloji uzmanlarına göre bu sıcaklar 20 Mayıs 2020'ye kadar devam edip sonrasında biraz daha yumuşayacakmış. Hadi bakalım inşallah :/

Bunlara da göz atabilirsin

...