+1 oy
Oyunlar
Bildiğiniz gibi Riot Games yeni bir fps oyunu çıkardı. Bu oyun Volarant ve bu oyun bayağı iddialı geliyor. Ben Cs Go oynarken sıkılan birisi olarak Volarant oynarken eğlendim. Ancak Cs Go yu seven birisi sizce Volarant oyununa geçiş yapar mı ? Tartışalım.

3 Cevap

+2 oy
NEDEN OLMASIN?
+1 oy
Aynı türün oyunu değiller, ikisi de fps gibi görünse de, valorant yeni nesil hybrid shooterlardan. Rakibi daha çok overwatch. Biraz da LoL'le rakip, oyuna ilgi duyanların bir kısmı aslında oradan. Ayrıca Cs'nin kemikleşmiş bir kitlesi var, valorant'ın şu an bu kadar şişmesinin sebebi yapımcısının Riot olması. Yayıncılar da pompalıyor şu an, ondan dolayı veriler pek sağlıklı değil. Biraz oyuncu çekebilir kendine ama, Cs'yi bitirmez. Bir iki sene içerisinde oturmuş olur oyuncu profili vs...
0 oy
Counter Strike 20 yıldır yaşayan bir efsane, WASD nedir bilmeyen adam da, oyun manyakları da çok kolay bi şekilde CS'ye ulaşıp oynayabiliyor. CS:GO'yu bitirebilecek bir Competitive FPS henüz anasının karnından doğmadı, kolay kolay doğamaz da. Oyunun mekaniklerini çözmeniz için çaba sarfetmenize gerek yok çünkü, azıcık vakit geçirdikten sonra oynayabiliyorsunuz.

Valorant'ın BETA'sına henüz erişebilmiş değilim, ama bu tarz oyunlar bana hep çocuk oyunu gibi geliyor.

Bunlara da göz atabilirsin

0 oy
56 gösterim
26 Nisan 2020 Oyunlar misfit yazdı
+1 oy
34 gösterim
26 Mayıs 2020 Tesla yazdı
0 oy
95 gösterim
28 Nisan 2020 Oyunlar Ayti yazdı
+1 oy
12 gösterim
25 Mart 2020 Televizyon arvenah yazdı
0 oy
54 gösterim
29 Ocak Oyunlar nazlı yazdı
...