0 oy
Eğitim
Eve döndükten sonra 1 ay boyunca, uzaktan eğitim ile derslerin işlenmesine rağmen, büyük bir içsel bunalımla derslerin yüzüne bakmadım. Sonra derslerin kayıtlarına bir baktım, eyvah babam eyvahh.. 3 er saatlik videolar, tahtaya yazılan anlaşılmayan yazılar, (körlüğe adım adım) ek olarak ödevlere dair mailler.. Şimdi gecemi gündüzüme katıp deliler gibi ders çalışıyorum. Örgün eğitimde, not paylaşmaktan çekinmeyen ben, şimdi arkadaşlarınla konuşurken ders çalışmadığımı söylüyorum.. Sabah gözümü derslerle açıp, gece saatlerina kadar çalıştığım için sanırım not konusunda pinti olmaya başladım.. Vicdanen hiç iyi değilim

2 Cevap

+1 oy

yeniden gösterime açtı
Tam tersi, örgün eğitimde kendimi derslere verip "hakkını vermem gerek!" dediğim her şeyden bir vazgeçiş buhranı içerisindeyim. Ucu belirsiz bir karantina sürecinden midir, evde depresyona girmekten midir bilinmez; benim için pek bir yararsız sistem.
0 oy
Açıkçası örgün eğitimden daha fazla çok şey öğrendim. Evet buhran oldu mu oldu. Darlandım mı darlandım. Ama bir şeyler için daha çok çabalamak lazım.

Bunlara da göz atabilirsin

+1 oy
47 gösterim
+1 oy
56 gösterim
...