+7 oy
İnternet sitesi
Şıkır şıkır konuların özgürce açılabildiği, kısıtlama olmayan herkesin girip yazı yazabildiği internet sitesi.
Kuruluş bu sene yani 2020

5 Cevap

+2 oy
isim biraz ilginç onun dışında güzel bir uygulama
kısaltma ve terimler olayı da iyiymiş güzelmiş.
Tutar burası
seb: ben kullanıyorum
0 oy
yeni keşfettim, daha yeni ama benim çok hoşuma gitti
0 oy
Bir süredir kullanıyorum hep kullanacağım gibi
0 oy
Merak uyandıran başlıklarıyla okunmaya değer yazılar.
0 oy

düzenledi
Kuruluşu bu sene (2020) olmasına rağmen  kullanıcı deneyimi karanlık modda kötü olan bir site. Siyah arkaplana neredeyse siyaha yakın  mavi rengi seçmişler. Tasarımcıları ya işi bilmiyor ya da stajyer. Yazılar biraz daha koyu olsa görünmeyecek. Ki, insanlar artık bu tür sitelere en çok karanlık modda giriyor. Sanıyorum ki, yeni bir site başlangıç için fena değil, gelişip güzelleşir umarım. Kaliteli içerikler ve kaliteli formatlar görürüz bizde.
Böyle bir platformun eleştiriye açık olması lazım. ki, hemen akabinde düzeltmişler. Yıkıcı değil de yapıcı olan her eleştirinin faydası olur böyle konularda. Umarım iyi yerlere gelir arvenah.

yeniden gösterime açtı
Şu anda kendi yorumumu cevaplıyorum. Başlık altına serbestçe yorum yapamıyorum. İllaki birine cevap vermem gerekiyor. Bu sorunlu. Ben başlık altına yazmak istiyorum ama tanımadığım başka birine cevap vermek zorunda kalıyorum. Valla kavga çıkar arkadaşım. Adam üstüne alınacak. Bu düzelir umarım. Ve site içindeki ikonlar çok yer kaplıyor.  İkonların fazla yer kaplaması yazıları da arka planda bırakıyor ve sayfa gerçekten ikonların istilasına uğramış gibi duruyor. Site wordpress değilde hmtl bir yapıya sahipse bunu acilen düzeltin. Hazır yapılmışı varken insanların buraya gelmesine sebep vermeniz gerekir. Aksi halde klasik 6ay içinde batan startuplardan farkı kalmaz.

Bunlara da göz atabilirsin

0 oy
93 gösterim
+8 oy
190 gösterim
+2 oy
57 gösterim
27 Şubat 2020 Sinema tera yazdı
+3 oy
30 gösterim
16 Mayıs İnternet sitesi halil yazdı
...