+3 oy
Yatırım yapma fırsatı olanlar için altın veya gümüş en kârlı olanı gibi görünüyor.

8 Cevap

+2 oy
"Gold Is Money, Everything Else Is Credit" demiş Jp Morgan. Yani "para altındır, geri kalan herşeyse kredidir."
+2 oy
Sağlık derim ben, önce sağlığına dikkat et. Çünkü, küresel bir problem yaşıyoruz bu günlerde. Piyasada dengeler her an değişebiliyor. Piyasa güven vermiyor. O yüzden bugünlerde yatırımın elinde patlayabilir. Riske girmemek ve önceliğin sağlığa yatırım olması gerekir.
Normal şartlarda kesinlikle katılıyorum söylediklerine ama dünya ilk defa böyle anormal bir kriz yaşarken yatırım yapmak şahsım adına riskli.
Yasaktan önce maskeye yatırım yapanların bugün maskeler elinde patladı. Hani durum o kadar riskli. Onu demek istedim. Gerçekten çok anormal günler geçiriyoruz.
Yatırım her zaman risk dir aslında. Emlak olsun,altın olsun, döviz olsun, hisse olsun, petrol olsun.  Gündemin tüm dünya için anormal olduğu aşikar. Bu durumda umarım ki kısıtlı bütçe de risk alanların gönlüne göre olmasıdır. Yoksa zaten bu dönemde  yatırımı olanlar için altının yada dövizin yukselmesi mevcudu korumaktan öteye gitmez. Alım gücü aynı kalır.
+2 oy
Kolonya yatırımı güldürecek diyorlar
+1 oy
Altın gümüş platin üçlüsündeyim. Geneli gram altın. maden alım satım işlerini Kuveyt Türk üzerinden yapıyorum. Uzun vadede üzmeyecek olsa da kısa vade düşünenler için kanserdir. Unutabileceğin miktarda bir para ile yapacağın yatırım şu kriz ortamında fabrikalar üretimi durdurmuş iken güvenli bir limandır.
+1 oy
Elbette altın her türlü kazandırır
+1 oy
Altın yatırımı şu koşullarda en garanti yöntem .
0 oy
Net bir şekilde tarladır abi. Babamın bir sözü vardır. O tarlayı 2010 da satmasaydık şimdi zengin olmuştuk :))
0 oy
Bu başlığa nedense şimdi denk geldim ve bakır diyorum...

Bunlara da göz atabilirsin

+1 oy
100 gösterim
17 Haziran 2020 Felsefe Nihilizm yazdı
0 oy
56 gösterim
+1 oy
50 gösterim
+2 oy
134 gösterim
+6 oy
129 gösterim
...