+2 oy
Bilim kurgu üzerine aklınıza bile gelmeyecek tüm fantezileri almışlar, her bölümde ayrı bir olay, sezon bütününde bir olay, tüm sezonlar bir bütün olarak 5 sezon 100 bölüm dizi yapıp keyfimize sunmuşlar: pekte iyi yapmışlar.

3 Cevap

+2 oy
Ajandanım favori karakterimdir.

Diziyi bitirdikten sonra ilk bölümlerde Walter'ın halini daha iyi anladım. Bir kez izledikten sonra tekrar izlenilmesi gereken bir dizidir.

Diziyi izlerken observer'ı takip etmek de ayrı bir heyecan verici.
+1 oy
The x-files, lost, the twilight zone dizilerinden ilham alınıp yapılmış bilim kurgu dizisi. 2008'de ilk bölümü yayınlanmış 2013'te veda etmiştir. İyidir hoştur ama bir lost değildir.
+1 oy
Tam bir hayal kırıklığı. İlk başlarda kurgusu güzeldi ama sonra basit diyaloglar ve karakter arası ciddi anlarda yapılan gereksiz espriler beni  2. Bölümde soğuttu. Herhangi bir fbı ajansının bir anda Amerikan başkanı gibi her istediğini yaptırması dizinin ciddiyetini çok bozmuş. İstediği anda istediği şeyleri çok kolay yapıyorlar. Eğer bilimkurgu seviyorsanız, kesinlikle westworld dizisini tavsiye ederim. Şu anda adamlar bilimkurgu dizisi olayında çağ atladılar. Kurgu, oyunculuk ve senaryo inanılmaz. Zaten HBO yapımı olduğu için fazla söze gerek yok.

İlgili bir başlık bulunamadı

...